A treia campanie de colectarea a deşeurilor de echipamente electrice şi electronice din acest an are loc sâmbătă, 25 aprilie. Campania este organizată de Rosal împreună cu Primăria Municipiului Cluj-Napoca.
Ultima acţiune din anul acesta de colectare a deşeurilor electrice desfaşurată de Rosal în colaborare cu Primăria Municipiului Cluj-Napoca se va desfăşura sâmbătă, 20 decembrie 2014.