Actualitate

Bărbat găsit căzut într-o vale, lângă drum, fără semne de viață

Un bărbat de 50 de ani a scăpat cu viață după ce a căzut cu scuterul într-o vale, la Cuzdrioara, deși inima i se oprise când l-au găsit salvatorii.

Un bărbat de 50 de ani a fost resuscitat după ce a căzut cu scuterul într-o vale la Cuzdrioara. Foto: Depositphotos.com Un bărbat de 50 de ani a fost resuscitat după ce a căzut cu scuterul într-o vale la Cuzdrioara. Foto: Depositphotos.com

 

 


Accidentul s-a întâmplat în noaptea de luni spre duminică. 

 


Pompierii de la Dej au ajuns la fața locului și l-au descoperit pe bărbat în afara drumului, într-o vale.

Omul nu mai avea puls și nu respira. Pompierii și paramedicii au început imediat manevrele de resuscitare. După ce au muncit din greu să îl readucă la viață, au reușit. Bărbatul și-a revenit și a fost dus la spital.


Nu se știe deocamdată cum s-a produs accidentul cu scuterul.

Citiți monitorulcj.ro și pe Google News
Foto: Depositphotos.com

CITEȘTE ȘI:

Accident rutier în Gheorgheni: motociclist rănit, transportat la spital

Cum s-a produs accidentul grav din Apahida? Două persoane au murit. FOTO

abonare newsletter